Vozíky na prevoz psov (živých zvierat) série 4DOG predstavujú špičku v pomere ceny, výbavy a kvality. Spoľahnúť sa môžete na precízne spracovanie a dlhú životnosť našich produktov.  

Popis produktov

NADSTAVBA:

Samotnú nadstavbu tvoria izolačné panely štandardne o hrúbke 25 mm. Vonkajšia, ako aj vnútorná stena panelu je laminátová, izoláciu zabezpečuje tvrdený polystyrén alebo PUR. Vďaka takejto konštrukcii stien sa dosahuje vysoký komfort prepravovaných zvierat, či už pri chladných alebo horúcich poveternostných podmienkach. Hliníkové konštrukčné prvky a lišty nadstavby sú eloxované.

Nadstavbu je možné z podvozku demontovať a prívesný vozík využiť na príležitostný prevoz iného nákladu.

PODVOZOK:

Príves má ľahkú celozváranú konštrukciu z uzatvorených kovových profilov, čo dáva prívesu vysokú pevnosť. Je vybavený nebrzdenými nápravami od firiem AL-KO KOBER alebo KNOTT. Podlahu prívesu tvorí vodovzdorná protišmyková preglejka. Konštrukcia prívesu je žiarovo zinkovaná. Schválená rýchlosť prívesov je 130 km/hod. Kolesá 13".  

V základnej výbave je vozík vybavený jednou nápravou. V prípade požiadavky klientov je v príplatkovej verzii možné použiť dvojnápravový podvozok. 

Prevedenia

Tu nájdete informácie o najbežnejších prevedeniach vozíkov. V prípade potreby je možné vyrobiť ďalšie alternatívne prevedenia.


Tel.: +421 911 341 330

4dog@kampera.sk