Venujeme sa zákazkovej výrobe obytných kabín  

Využite potenciál Vášho vozidla naplno. Obytné kabíny sú jednou z vynikajúcich alternatív karavaningu. Pre bežné, komerčné  obytné vozidlá je jazda mimo asfaltovej cesty možno nie úplne nemožná, určite však nekomfortná a obtiažna. Naopak obytná kabína na vozidle s pohonom 4x4, sa nezľakne ani prejazdu v náročnejšom teréne, čo určite oceníte pri svojich dobrodružných výletoch. Narozdiel od ťahania obytného prívesu je jazda s obytnou kabínou praktickejšia, pritom obytnú kabínu je možne zložiť v kempe a využívať auto na jednodňové poznávacie výlety do okolia.  

Technická špecifikácia a prevedenia 

Kontaktujte nás a pomôžeme Vám s výberom tej najlepšej alternatívy a dispozície kabíny pre Vaše potreby. Máte vlastnú predstavu o obytnej kabíne? Veľmi radi Vám tieto predstavy premeníme na skutočnosť. Vďaka zákazkovej výrobe a individuálnemu prístupu ku každému projektu sa môžete aj Vy stať spoluautorom Vašej novej obytnej kabíny. Pozrite si ponuku prevedení kabín...

Výroba

Podľa požiadaviek klientov vyrábame kabíny od základných prevedení bez vnútorného vybavenia až po plnú výbavu (nábytok, vykurovanie, WC, sprchový kút, drez, varič, TV, audio technika a pod.). Konštrukciu kabíny tvoria vystužené termoizolačné panely vyrobené z vysokopevných laminátov a izolácie. Vďaka takejto konštrukcii majú naše kabíny nízku hmotnosť a vynikajúce termoizolačné vlastnosti.

Popredajné služby
Výrobou a predajom kabíny naša spolupráca určite nekončí. Naopak, sme pripravení zabezpečiť pre Vás plnohodnotný servis a údržbu. Kabínu je možné dovybavovať aj priebežne, podľa Vašich možností.

Servisné služby poskytujeme aj pre obytné kabíny iných výrobcov.

info@kampera.sk

+421 911 341 330